PRED PRVOU PENFRIENDKOU

Penfriends ocenia všetci, ktorých máte radi. A všetci, ktorí majú radi. Na ničom inom nezáleží. :)

Pre posielanie pohľadníc Penfriends nie je potrebné nič sťahovať a ani inštalovať. Všetko funguje na webe, stačí byť online. A keďže Penfriends je wifi friendly, pracuje spoľahlivo a rýchlo na počítači, tablete aj mobile.

Nie, penfriendku môžeš poslať aj bez registrácie. Ak sa však zaregistruješ, posielanie penfriendok ti zjednoduší adresár vlastných kontaktov.

Všetko, čo potrebuješ, je zariadenie, na ktorom dokážeš existovať v online prostredí. Teda bežný mobil, tablet alebo PC s pripojením na internet.

Rozdiel je v ich účele. POHĽADNICA je ideálna na poslanie momentky z výletu či dovolenky. Poslúži ako originálna pozvánka na romantickú večeru alebo tiež ako svadobné či maturitné oznámenie. Keď však posielaš oznámenie o narodení dieťaťa aj s fotkou malého pokladu, lepšie poslúži POZDRAV. Zabalený je v dizajnovom rámiku, ktorý je možné hneď položiť na nočný stolík, pracovný stôl alebo poličku. Pozdrav perfektne funguje ako pripomienka človeka na fotke. Posiela sa hlavne mamám, babkám, priateľom a ďalším, ktorých ľúbime a ktorí nás ľúbia.

Predstav si, ako od blízkeho človeka dostaneš fotku z dovolenky v krásnej obálke priamo do svojich rúk. Na druhej strane dizajnovej pohľadnice čítaš pozdrav napísaný štýlovým písmom. Penfriendka je príjemná na dotyk, vyrobená z recyklovaného papiera. Je to jedinečným štýlom zvečnený moment šťastia, ktorý si budeš chcieť uchovať. Je ešte potrebné porovnávať to s fotkou na Facebooku?

V penfriends sme si dali záležať, aby sme sa odlíšili už na prvý pohľad. Vzhľadu sme sa venovali do najmenších detailov. Vytvorili sme originálny dizajn produktov a webovú stránku pre jednoduché vytváranie originálnych pohľadníc. Vyberať si pritom možno z mnohých foriem písma a používať rôzne filtre, nálepky alebo layouty. Rovnako dôležitá je pre nás kvalita papiera a používanie balení priateľských k životnému prostrediu. Preto keď pošleš penfriendku, tak príjemca okamžite získa pocit, že dostal niečo skutočne výnimočné. A nebude sa mýliť.

Posielanie penfriendok ti zjednoduší adresár vlastných kontaktov. Samozrejmosťou je možnosť meniť svoje údaje.

Každý spôsob platenia máš okamžite poruke. Najjednoduchšie je poslať SMSku. Platiť sa dá aj platobnou kartou. Uspešnou platbou ťa prevedieme hneď, ako pripravíš svoju penfriendku. Ešte pred odoslaním.

VYTVÁRANIE PENFRIENDKY

Samozrejme. Úprava vložených fotografií je pritom veľmi intuitívna a jednoduchá. Stačí začať a aplikácia ti s tým pomôže. :)

Samozrejme. Veď penfriendky sú hlavne o posielaní úsmevov a emócií. Stačí si vybrať z našej palety.

Penfriendku zostavíš len v online prostredí. Našťastie je to tak jednoduché, že k príprave a odoslaniu ti postačí len minútka.

Od momentu, keď príjemca dostane obálku, patrí len jemu. Tak to chodí pri bežnej pošte aj pri penfriendkách. Ale v službe Penfriends máš navyše zoznam odoslaných pohľadníc a pozdravov.

POSIELANIE PENFRIENDKY

Penfriendku pošleš cez všetky zariadenia, na ktorom môžeš navštevovať webové stránky. Okrem tabletu a mobilu teda aj cez verziu upravenú pre stolové počítače.

Penfriendky môžeš posielať z ktoréhokoľvek miesta našej planéty. Potrebuješ len pripojenie na internet. A pri zasielaní na Slovensko to stojí rovnako. Za penfriendku poslanú z Bojnického zámku do Košíc zaplatíš rovnakú sumu, ako za penfriendku, ktorú tam pošleš z Tokia. Pri posielaní do zahraničia je cena vyššia o 1 €.

Je to jednoduché. Svoju penfriendku pripravíš a odošleš v prostredí webu. A vzdialenosti predsa pre internet nič neznamenajú. Tvoju penfriendku v každom prípade vytlačíme na Slovensku a doručíme priamo do poštovej schránky tvojho blízkeho.

Penfriendku doručíme do poštovej schránky. Drobný tip: odporúčame napísať správnu adresu. :)

Penfriendka nanešťastie nebude doručená a vráti sa na našu centrálu, kde ju uskladníme. Tam ju budeme v obrovskom podzemnom trezore strážiť najbližších 99 rokov. Ak si ju u nás dovtedy nevyzdvihneš, bude tvoja penfriendka priviazaná o balónik a s náležitými poctami poslaná do neba.

VIAC O PENFRIENDS

Penfriendky vyrábame z prvotriedneho papiera Cocoon Offset. Je to nádherne biely a pritom 100 % recyklovaný papier. Jeho kvalitu a vlastnosti nezaťažujúce prírodu dokazujú viaceré certifikáty. FSC dokladá, že je vyrobený z recyklovaného materiálu, PCF značí, že neobsahuje žiaden chlór a Din 6738 znamená, že certifikovaný papier odoláva starnutiu a je vhodný na archiváciu. Vďaka použitému papieru uchovávajú penfriendky zároveň prírodu a tvoje šťastné momenty! :)

U nás v Penfriends sú všetky tvoje materiály v bezpečí, pretože každý v Penfriends je zmluvne viazaný dbať o súkromie klientov. Navyše, všetky penfriendky doručujeme v uzavrených obálkach. Obsah pohľadníc je tak počas cesty k adresátovi uchránený od pohľadov iných ľudí.

S Penfriends máš úplnú slobodu. Samozrejme, v medziach platných zákonov Slovenskej Republiky.

My v penfriends neriešime, komu fotka patrí. V podstate také niečo ani nie je v našich silách. Dodržiavanie zákona je však zodpovednosťou každého z nás. Preto venuj pozornosť tomu, čo a komu posielaš.