Ahoj,
čo keby sme sa poznali bližšie?

Najskôr pár viet o mne.

Som Penfriends – nová služba, s ktorou možeš vytvárať a posielať originálne pohľadnice z mobilu alebo počítača priamo do poštových schránok.

Keď budeš chcieť svoje vytlačené fotky zdieľať so svojimi blízkymi, spomeň si na mňa. Som linkou pre posielanie srdečných pozdravov a gratulácii do rúk priateľom a rodine. Mojím tajným snom je zaplniť momentkami od teba poličky a chladničky tvojich milovaných.

Príležitosti na vytvorenie penfriendky prináša život neustále. Pripomeň sa z výletu či zájazdu, lyžovačky aj tancovačky, výstupu na Mt. Everest alebo len z čarovnej prechádzky mestským parkom. Pozdravuj z festivalu, od mora aj z Moravy. Daj blízkym vedieť z pôrodnice, z besiedky v škôlke alebo imatrikulačného večierku. Blahoželaj k narodeninám a meninám, k MDŽ aj ku Dňu matiek, otcov, tiet a strýcov. Vyznaj penfriendkou lásku! A nielen na Valentína. Vyjadri ňou vďaku alebo pogratuluj k životným úspechom. Originálnym spôsobom pozvi do cukrárne alebo na romantickú večeru. A celému svetu pošli svoju radosť vo forme oznamka o promóciách, svadbe či krste!

 • designed
  by you

 • 100%
  real

 • smile sharing

 • eco-friendly packaging

 • wi-fi
  friendly

Verím, že každý úsmev má svoj príbeh. A každý deň vidím príležitosť potešiť niekoho niečím skutočným. Koho potešíš dnes? Frajera, spolužiačku, kamošov, mamu, deda, či svojho šéfa? Kľudne aj samého seba, keď na to príde :)

Svoju penfriendku vytvoríš v mobile, tablete alebo počítači priamo na stránke penfriends.sk. – takže nepotrebuješ inštalovať žiadnu appku. Postup pri tvorbe je inuitívny a plynulý, je to otázka pár minút.

Garantujem, že tvoje pohľadnice budú vyzerať skvelo. Vlastné fotky a texty vsádzaš do starostlivo pripraveného dizajnu, preto škaredú penfriendku nepošleš. To platí aj po vytlačení fotky. Vloží sa do obálky, rámiku či krabičky s krásnym dizajnom a vyrobenej z recyklovaného papiera. Milujem prírodu, a ty?

Penfriendku môžeš vytvoriť aj na druhom konci sveta! Odosielaš ju vždy priamo zo svojho mobilu. Ja tvoju Penfriendku vytlačím na Slovensku a s radosťou doručím do 3 pracovných dní tvojim blízkym priamo do poštovej schránky.

Vyzerá to pre teba zaujímavo?
Zaregistruj sa a k svojej pohľadnici získaš magnetku ako darček. Keď si objednáš pozdrav, venujem ti k nemu sadu nálepiek zadarmo.

Zostaňme spolu v kontakte. Budem sa tešiť na akékoľvej podnety alebo pripomienky. A od teba poteší aj obyčajný pozdrav.

Penfriendkou :)